«Не зраджувати ані себе, ані країну, ані віру»

Неперевершений майстер гуків та аперкотів, а також добрий виконавець гопака на боксерському ринзі, відомий український боксер Олександр Усик нарешті переїздить зі своєю сім’єю із Сімферополя до столиці. Така інформація з’явилася на офіційному сайті Усика.

«Я вже втомився від цих переїздів і треба, щоб сім’я з дітьми була поруч. Думаю, через пару місяців, коли відбудеться бій з Гловацкі, будемо змушені переїхати. А вже коли, дай Бог, проживемо життя, постаріємо, повернуся назад до Криму – до Сімферополя», – пояснив боксер.

Нагадаємо, що батьки Олександра мешкають у мальовничому місці на Чернігівщині, а сам він – інтерконтинентальний чемпіон Всесвітньої боксерської організації (WBO) – після окупації Кримського півострова залишався з дружиною та трьома дітьми у Сімферополі. Більшість часу, готуючись до двобоїв, Усик проводить у Карпатах, а на ринг виходить переважно в Києві.

Той-таки офіційний сайт Олександра Усика свідчить про нього як про українського патріота. «Я люблю свою країну за те, що я тут живу, і вона у мене є. Люблю за те, що Всевишній так розпорядився. Я народився українцем, хохлом, так я повинен залишатися ним до самого кінця і не повинен зраджувати ані себе, ані країну, ані віру, нікого», – стверджує Олександр Усик.