«Netflix» та «Amazon» бойкотуватимуть «Золотий глобус»

Стрімінгові гіганти «Netflix» та «Amazon» відмовилися співпрацювати з Асоціацією іноземної преси Голлівуду (HFPA) і висувати свої фільми й серіали на премію «Золотий глобус». Причиною стала відсутність інклюзивності в лавах цієї організації. 

Раніше члени HFPA проголосували за зміни в структурі Асоціації: керівництво додасть до складу більше темношкірих журналістів, а також збільшить загальну кількість членів на 50%. Проте «Netflix» і «Amazon Studios» таких поступок не оцінили. Програмний директор «Netflix» Тед Сарандос у листі до керівництва HFPA  наголосив: «Ми не вважаємо, що запропоновані вами нові заходи – особливо ті, що стосуються кількості та темпу зростання вашого складу, – вирішать питання системної репрезентації включності HFPA, або відсутність чітких правил, за якими повинні слідувати голосують. Тому ми припиняємо будь-яку співпрацю з вашою організацією до тих пір, поки не будуть внесені найзначніші зміни».

У відповідь на лист президент HFPA Алі Сар попросив Сарандоса про зустріч, на якій зміг би пояснити неправильно подану інформацію: «Ми завжди цінували наші відносини з «Netflix», прагнучи донести до світу новини кіно й телебачення. Ми чуємо ваші побоювання щодо змін і хочемо запевнити вас, що посилено працюємо над цим».

Глава «Amazon Studios» Дженніфер Салком теж заявила, що чекає від організації рішучіших кроків: «Ми не працюємо з HFPA з тих пір, як вперше були озвучені їхні проблеми».

До претензій стрімінгових платформ приєднався рух «Time’s Up», який виступає проти сексуального насильства. Його керівництво назвало нові реформи HFPA «порожніми гаслами».

У кінці лютого The Los Angeles Times опублікувало журналістське розслідування про корупцію та дефіцит репрезентації в рядах іноземної преси. Як свідчить публікація, з кінця 1990-х HFPA не запропонувала жодному темношкірому журналістові вступити в його ряди.

На минулій 78-й церемонії вручення «Золотого глобуса» «Netflix» став лідером за кількістю зібраних статуеток. Нагородами вшанували серіали «Хід королеви» і «Корона», акторів Чедвіка Боузмана («Ма Рейні: Мати блюзу») і Розамунд Пайк («Аферистка»), а також сценариста Аарон Соркіна («Суд над чиказькою сімкою»).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company