НОВАЦІЯ: КОЕФІЦІЄНТИ  НЕЗАЛЕЖНОГО  ОЦІНЮВАННЯ

Цьогорічні результати ЗНО будуть множитися на три коефіцієнти: регіональний, галузевий та сільський. Про це під час робочого візиту до Львівської області заявила міністр освіти та науки України Лілія Гриневич, повідомляє Укріформ.

«Цими коефіцієнтами ми хочемо збалансувати кількість вступників по всіх регіонах України. Не може бути таке, що всі вступають тільки в одне місто Київ. Одним зі стимулів обирання інших міст є регіональний коефіцієнт. Якщо діти вступають до Києва, то їхній коефіцієнт 1. Якщо до Дніпра, Львова, Одеси, Харкова – 1,1; якщо до Донецької чи Луганської областей, до їхніх переміщених ВНЗ, то цей коефіцієнт 1,3. По всіх інших регіонах – 1,2. Галузевий коефіцієнт має зорієнтованість на природничо-технічні спеціальності. Ми хочемо підтримати тих абітурієнтів, які обирають ці складні спеціальності. І є сільські коефіцієнти: діти, які навчаються в сільських населених пунктах, їхній конкурсний бал буде домножуватись на 1,2. Цих абітурієнтів треба підтримувати, бо вони дуже часто не мають доступу до якісної освіти», – розповіла Лілія Гриневич.

Нинішнього року абітурієнти можуть реєструвати свої електронні кабінети вже з 29 червня. Це робиться для того, щоб реєстрація не накладалася з процесом подання документів, а відтак не «зависали» сервери.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company