Нового карантину не уникнемо?

Кабінет міністрів планує ввести повний локдаун. Про це заявив у соцмережах народний депутат України від партії «Слуга народу» Олександр Дубінський. За його словами, обмеження діятимуть з 24 грудня 2020-го до 15 січня 2021 року. Тобто майже на весь період зимових свят.

Інтернет-спільнота відреагувала на цю новину неоднозначною. Хтось звинувачує уряд у нерішучості і надмірному зволіканні, а хтось, навпаки, переконує, що карантин суттєво не спине наступу коронавірусу, що це зможе зробити лише масова вакцинація. Вкрай занепокоєні і підприємці: локдаун, ще й у святкові дні, для багатьох означатиме цілковитий крах їхнього бізнесу.

Серед високопосадовців теж немає одностайної думки стосовно карантину. Є такі, хто відверто критикує посилення карантину. Але є й прибічники такого жорсткого обмеження. Підтримують локдаун міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков і народний депутат, голова комітету Верховної Ради України з питань здоров’я нації медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький. Та й сам Прем’єр-міністр України вже припускає жорсткий карантин на новорічні й різдвяні свята – втім як один із варіантів розвитку подій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company