Новий президент УЄФА

48-річний юрист та голова словенської федерації футболу Александер Чеферін замінив на посаді президента Союзу європейських футбольних організацій Мішеля Платіні. На позачерговому конгресі УЄФА в Афінах 14 вересня Чеферін отримав 42 голоси делегатів, обійшовши свого конкурента  нідерландця Міхаеля ван Праага, за якого віддали лише 13 голосів.

Чеферін завершить чотирирічну президентську каденцію в УЄФА свого попередника й виконуватиме обов’язки до 2019 року. Одним із основних завдань нового очільника УЄФА стане, зокрема, відновлення репутації європейського футболу після скандальних секретних домовленостей з приводу нових правил Ліги Чемпіонів УЄФА.

Критики закидають Асоціації те, що оголошені нещодавно правила забезпечать чотирьом топ-клубам із кожної з чотирьох найрейтинговіших першостей Європи пряму путівку до групового етапу турніру, дискримінуючи таким чином бідніші й менш значимі футбольні ліги.

Під час конгресу в Афінах 62-річний Мішель Платіні заявив, що не причетний до скандалів та порушень, в яких його звинувачують. «Просто знайте, що моя совість чиста, я впевнений, що не робив навіть найменших помилок та продовжуватиму юридичну боротьбу»,  – сказав Платіні у прощальній промові.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company