«Очі Маріуполя» вшанували премією імені Гонгадзе

Цьогорічними лауреатами Премії імені Георгія Гонгадзе стали журналіст «Associated Press» і фотограф Мстислав Чернов та фотожурналіст Євген Малолєтка. Цю новину оприлюднили 21 травня, у день народження Георгія Гонгадзе.

Нові лауреати були «очима» Маріуполя: фільмували кожен день його героїчної оборони, залишивши для історії і міжнародного трибуналу над росією важливі документальні відеосвідчення руйнації та страждань міста.

В інтерв’ю для «Радіо Свобода» Мстислав Чернов розповів, що його премія цього року належить усім українським журналістам, бо саме їхньою працею весь світ має змогу спостерігати за подіями в Україні без жодного спотворювання.

Євген Малолєтка додав, що ця премія є відзнакою за демонстрацію реальних подій народу, а їхня праця в Маріуполі – намагання пролити світло на реальні події настільки, аби у світової спільноти не залишилося сумнівів щодо злочинної діяльності росії стосовно українських міст та населення.

У спискові номінантів на здобуття Премії імені Гонгадзе 2022 року також увійшли співзасновник та головний редактор видання «Європейська правда» Сергій Сидоренко і головна редакторка «Громадського радіо» Тетяна Трощинська.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company