Огорожі стали фотовернісажами

У Києві, просто на огорожі Посольства Франції в Україні його очільник Етьєн де Понсен відкрив виставку «Східний пейзаж» українського фотографа-документаліста Олександра Глядєлова.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, це документальні свідчення наслідків війни на Сході України: посічені бойовими снарядами верхівки дерев, обірвані лінії електропередачі, вибиті шибки, понівечені бетонні стовпи.

«Я показую те, що насправді існує, і те, як я це побачив, розраховуючи на весь комплекс емоцій, який у нормальної людини може викликати зображення війни, тим більше тієї, що відбувається на території нашої країни», – стверджує фотомитець.

За словами Наталі Берас, директорки Французького інституту в Україні і радниці з питань культури Посольства Франції, ще одна фотовиставка незабаром з’явиться на огорожі Парламентської бібліотеки, що на столичні Європейській площі. Її тема – Революція Гідності, а автор – французький фотограф Гійом Ербо.

Як наголошує французька дипломатка, «обидва фотографи створюють роботи величезної виразної сили. Вочевидь в обох випадках ці роботи несуть дуже важливий меседж про те, що відбувається в Україні». Пані Берас пояснила: такий формат експозицій вибрано через карантинні обмеження – іншого варіанту офлайн-виставок нині немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company