ОПЕРАЦІЯ «ЛІБЕРАЛІЗАЦІЯ» ПІД ЗАГРОЗОЮ?

Напередодні зустрічі міністрів юстиції та внутрішніх справ країн ЄС, на якій йтиметься про скасування віз для України, Грузії, Туреччини та Косова двадцять п’ять країн-членів Євросоюзу звернулися з вимогою до Німеччини, Франції та Італії пояснити затримку прийняття рішення про скасування візового режиму для Грузії та України.

Про це власному кореспондентові «Укрінформу» у Брюсселі розповів європейський дипломат після засідання комітету постійних представників країн-членів при раді ЄС.

– Напередодні розглядалося питання щодо позиції керівної інституції ЄС зі скасування візових вимог для грузинських громадян, – повідомив дипломат. – Німеччина поки що блокує це рішення, висловлюючи занепокоєння високим рівнем організованої злочинності у Грузії. Берлін у цьому підтримали Франція та Італія. Україну також хочуть прив’язати до цього пакету візової лібералізації.

Дипломат зауважив: про безвізовий режим для Туреччини і Косова поки що говорити зарано. Але Україна і Грузія, як зазначено у доповідях Єврокомісії, вже чітко виконали всі критерії і заслуговують на скасування візових вимог.

– Відтак 25 країн ЄС хочуть почути від Німеччини, Франції та Італії про причини зволікання з наданням безвізового режиму для наших партнерів, – наголосив дипломат.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company