«Оскар» глядацьких симпатій 

Американська академія кінематографічних мистецтв і наук долучає до процедури відбору кінофільмів на «Оскар»… широкого глядача. 

Як сповіщає видання «Variety», з 14 лютого по 3 березня кожен охочий може опублікувати у Твіттері допис із назвою найкращого, на його думку, фільму 2021 року. Аби голос був зарахований, потрібно поставити гештеги #OscarsFanFavorite та #Sweepstakes. Нагороду має шанс отримати будь-який фільм, навіть офіційно не номінований. Голосувати можна також на сайті академії.

Переможця за оцінкою глядачів оголосять на церемонії вручення премії, що відбудеться 27 березня. А організатори церемонії оберуть трьох учасників голосування, яким оплатять поїздку в Лос-Анджелес на церемонію вручення премії 2023 року.

Предсавники кіно академії оголосили ще один конкурс для шанувальників кіно – улюблених моментів з фільмів, під гештегом #OscarsCheerMoment. Він триватиме з 24 лютого по 3 березня, також у Твіттері. Переможці, а їх буде п’ятеро, отримають безкоштовні квитки в кінотеатри на рік, підписку на стрімінгові сервіси та ексклюзивні сувеніри з магазину музею Академії кіномистецтва.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company