Особлива творчість особливих дітей

З Людмилою Новік познайомилися на відкритті виставки творчих робіт інклюзивних людей «Мій талант тобі, Україно!»

За посадою Людмила Федорівна – директорка Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Дарницького району столиці. А за покликанням – людина добросердна. Вже не один рік працює з особливими дітьми та підлітками, добре знає всі тонкощі цього середовища.

Почали розмову з того, що Людмила Новік розповіла, яких славних волонтерів має їхній реабілітаційний центр.

– Катя П’ятакова, організаторка сьогоднішньої виставки. Щирої душі людина. Приходить нас щовівторка – проводити з дітьми заняття. У неї до кожної дитини свій осібний підхід, адже для наших учнів потрібні різні умови навчання і занять. На жаль, є діти з важкими хворобами, тому індивідуальний підхід просто необхідний.

Людмило Федорівно, чи маєте проблеми з фінансуванням?

– Наш реабілітаційний центр – державний, тому всі наші послуги безкоштовні. У дітей хороші умови для навчання, додаткових занять, саморозвитку. Створено належні умови і для фізичних занять: маємо кабінети сенсорно-інтегративної терапії, фізичної реабілітації.

А що особисто Вас сподвигло працювати з дітьми?

– Житейські проблеми… На жаль, мій син помер, хворів на епілепсію. Він також був нашим учнем, також займався з Катею…  Я раніше працювала шкільним психологом. Але запропонували посаду директора Дарницького реабілітаційного центру, і я погодилася. Нашим дітям як нікому потрібна фахова допомога педагогів, психологів, медиків та й суспільства. Бо не всім навіть добрим сумлінним батькам  це під силу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company