«ОСТАННЄ СЛОВО? ОСЬ ВОНО…»

Мати Надії Савченко прибула до Росії. Але судді не дають дозволу на побачення. Мати незаконно ув’язненої льотчиці у відчаї, і просить про побачення із підсудною. Як повідомляє ТСН, під час судового засідання Марії Іванівні вдалося перекинутися кількома словами із Надією Савченко. Вона розповіла, що в її доньки були холодні руки, а ноги мали вигляд опухлих.

Натомість Надія показала середній палець російському суду: «Хотіли останнє слово? Ось воно!» Звісно, після такого матері Надії не дали дозвіл на побачення із донькою. Вони нібито 12 днів будуть працювати над текстом вироку, а особисті побачення їм чимось завадять.

Мати Надії Савченко звернулася до Президента України Петра Порошенка, міністра закордонних справ Павла Клімкіна та міжнародної спільноти із закликом зробити все можливе для звільнення її доньки. Під час судового засідання Марія Савченко була у відчаї і дуже багато плакала.

Нагадаємо, 4 березня Надія Савченко, яку утримують в СІЗО в РФ, оголосила сухе голодування. Адвокати льотчиці повідомили, що стан її здоров’я значно погіршився: Савченко почала страждати на лихоманку і тахікардію та лише за одну добу втратила чотири кілограми.

Під час заключного слова незаконно ув’язнена українка проголосила, що у Росії неодмінно буде свій Майдан. «Майдан у Росії буде! Путін всіх не посадить».

Коментар до «ОСТАННЄ СЛОВО? ОСЬ ВОНО…»

  1. Валентина сказав:

    Ми всі віримо в те,що Надію випустять,а вся ця історія матиме щасливе завершення.Тримаємо кулачки за неї.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company