П’ятниця, коли худнуть гаманці

Останньої п’ятниці листопада щороку світ поринає у масштабний сезон розпродажів «Black Friday». Ейфорія покупок. Звідки ця традиція?

«Чорна п’ятниця» народжена у США. Ця розвага шопоголіків справді випадає на першу п’ятницю після шанованого американцями Дня подяки, який відзначають четвертого четверга листопада. Відомо, що «шалений розпродаж» влаштовували ще у ХІХ столітті. Згодом ця стихія перекинулася далеко за кордони країни: нині день масового розпродажу та суттєвих знижок – ту ж таки четверту п’ятницю листопада –  вже знає і шанує світ.

Сам термін «Black Friday» – «чорна п’ятниця» вперше вжили 1966 року, тоді він означав сильні затори на дорогах, які того дня утворювали «мисливці за знижками».

Зі здобуттям незалежності «чорні п’ятниці» набули поширення і в Україні. «Black Friday-2021» випав на 26 листопада. Одяг, взуття, парфумерія, техніка – «чорноп’ятничні» знижки на ці товари особливо популярні серед українців. Шалені акції стартують за декілька днів до «чорної п’ятниці», а закінчуються «Кіберпонеділком», коли придбати товари зі знижкою можна лише на сайтах.

Втім навіть у ці дні покупцям не варто розслаблятися. Торгівля теж готує у ці дні гачки для надто довірливих покупців. Тому пильність лише допоможе вашому сімейному бюджету.  Для прикладу, деякі магазини за місяць до розпродажу підвищують ціни. Є й такі, що просто переклеюють цінники. Аби не потрапити у сільці маркетологів, варто дотримуватися деяких правил:

  1. Заздалегідь ознайомтеся з асортиментом товарів.
  2. Складіть wishlist, він допоможе вам зекономити час та гроші.
  3. Визначте суму, яку готові витратити.
  4. Виберіть саме ті магазини, які вам потрібні.

Зекономити на «чорній п’ятниці» справді можна, якщо шопити з розумом: обирати перевірені магазини та купувати найнеобхідніше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company