Пам’ятники знайшлися. А крадії?

«Надгробок Коцюбинському знайдено! Сьогодні про це заявив чернігівський міський голова. Вітаю всіх, серця яких болем відгукнулися на викрадення надгробного пам’ятника Михайлу Коцюбинському у Чернігові, на Болдиній горі! А потім ще й украли погруддя Пушкіна…», –  пише знаний у мистецьких колах чоловік.

А ще один чоловік, теж знаний, але у глибоко законспірованих націоналістичних колах, немовби білими нитками у безмежжі туманних натяків розшифровує секретні скрижалі: так через те ж і Пушкіна їхнього поцупили, щоб наш Коцюбинський знайшовся!

Третій, усюдисущий, чоловік резонно натякає, що погруддя виявили, бо «втрутилася жінка»! І вказує на чарівну народну депутатку, таку рішучу, що з головою пірнає в орданську ополонку, ще й приском зирить на чоловіцтво у теплих кожухах. Вона не лише публічно висловила ультиматум Авакову, а й призначила величезну винагороду тому, хто вкаже слід… Тут ляк узяв би навіть тих, котрі що охороняють – те й беруть.

Чи так воно, чи інак – хтозна, але якщо вірити чернігівському міському голові, то тутешньому резонансному дикунству з обезголовленими постаментами буде нарешті «надано об’єктивну оцінку» і покарано з «усією суворістю».

А ось що буде із «серцями, які болем відгукнулися на викрадення надгробних пам’ятників», того не знає ніхто –  ні чернігівський міський голова, ні сама усечесна Феміда.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company