Панове офіцери, «до прийому»!

В Міноборони повідомили, що призиватимуть на 18 місяців офіцерів запасу, які закінчили кафедри військової підготовки. І що це буде «аналогом строкової військової служби».

Отже, у Збройні сили України призиватимуть громадян віком до 43 років, які закінчили кафедри військової підготовки, отримали офіцерські звання і не проходили військової служби. В розміщеному на сайті Міністерства оборони України коментарі начальник управління кадрового забезпечення офіцерським складом – заступник начальника головного управління персоналом Генерального штабу Збройних сил України Марко Андрусяк зазначив, що завдяки вступу в силу Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо пенсійного забезпечення окремих категорій осіб з числа учасників антитерористичної операції» є можливість ввести в ЗСУ такий вид військової служби: військова служба за призовом осіб офіцерського складу.

На думку експертів, Генштаб у такий спосіб планує мобілізувати близько 4 тисяч офіцерів запасу.

Що ж до контрактної форми проходження служби, то, за словами Андрусяка, термін контракту залежатиме від категорії військовослужбовців: для осіб рядового складу він складатиме до 3 років, для осіб сержантського складу – від 3 до 5 років, для осіб офіцерського складу –  від 2 до 10 років.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company