Паролів не буде

Компанії «Google», «Apple» та «Microsoft» оголосили про плани розширити підтримку загального стандарту входу без пароля. Цей стандарт створили Альянс «FIDO» та консорціум «World Wide Web». Відтак сайти зможуть пропонувати простий вхід без пароля на різних пристроях і платформах. 

«Автентифікація лише за допомогою пароля є однією з найбільших проблем безпеки в інтернеті», — кажуть у «FIDO Alliance». Користувачам важко керувати великою кількістю паролів, тому вони часто використовують однакові паролі на різних платформах, а це загрожує акаунтам зламами та крадіжкою даних.

«Розширені можливості на основі стандартів нададуть сайтам і додаткам можливість пропонувати наскрізний варіант без пароля. — переконують у «FIDO Alliance». — Користувачі будуть входити в систему за допомогою тих самих дій, які вони виконують кілька разів на день, щоб розблокувати свої пристрої, як-от просте підтвердження відбитком пальця чи обличчям, або PIN-кодом пристрою. Цей новий підхід захищає від фішингу, а вхід буде значно безпечнішим у порівнянні з паролями та застарілими багатофакторними технологіями, такими як одноразові паролі, надіслані через SMS».

Очікується, що технологія запрацює впродовж наступного року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company