«ПАРТІЙНУ ДИКТАТУРУ» ВЗАКОНЕНО

Відтепер партії можуть «викреслювати» кандидатів зі свого виборчого списку вже після виборів.

У газеті «Голос України»  26 лютого опубліковано Закон «Про внесення змін до Закону України «Про вибори народних депутатів України» щодо виключення кандидатів у народні депутати України з виборчого списку партії у багатомандатному окрузі».

Таким чином, закон набрав юридичної сили.

Відтепер партія може ухвалити рішення про виключення кандидата у депутати, який за результатами виборів відповідно до ч. 10 ст. 98 цього закону вважається необраним, зі свого виборчого списку у будь-який час після дня виборів – до прийняття рішення ЦВК про визнання його обраним.

Таке рішення приймається відповідно до статуту партії з’їздом, зборами, конференцією. Виписка з протоколу, підписана головуючим, та рішення, підписане керівником і скріплене печаткою партії, не пізніше ніж на 5-й день з дня його ухвалення передаються до Центральної виборчої комісії. На підставі цих документів ЦВК не пізніше ніж на 5-й день з дня їх отримання приймає рішення про виключення цього кандидата у депутати з виборчого списку партії.

Нагадаємо: закон, який у суспільстві вже отримав назву «Про партійну диктатуру»,  ініціювали голови фракцій Юрій Луценко, Максим Бурбак, Юлія Тимошенко, Олег Ляшко, Олег Березюк та народний депутат Олег Купрієнко.

Loading...

Напишіть відгук

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company