«ПАРТІЙНУ ДИКТАТУРУ» ВЗАКОНЕНО

Відтепер партії можуть «викреслювати» кандидатів зі свого виборчого списку вже після виборів.

У газеті «Голос України»  26 лютого опубліковано Закон «Про внесення змін до Закону України «Про вибори народних депутатів України» щодо виключення кандидатів у народні депутати України з виборчого списку партії у багатомандатному окрузі».

Таким чином, закон набрав юридичної сили.

Відтепер партія може ухвалити рішення про виключення кандидата у депутати, який за результатами виборів відповідно до ч. 10 ст. 98 цього закону вважається необраним, зі свого виборчого списку у будь-який час після дня виборів – до прийняття рішення ЦВК про визнання його обраним.

Таке рішення приймається відповідно до статуту партії з’їздом, зборами, конференцією. Виписка з протоколу, підписана головуючим, та рішення, підписане керівником і скріплене печаткою партії, не пізніше ніж на 5-й день з дня його ухвалення передаються до Центральної виборчої комісії. На підставі цих документів ЦВК не пізніше ніж на 5-й день з дня їх отримання приймає рішення про виключення цього кандидата у депутати з виборчого списку партії.

Нагадаємо: закон, який у суспільстві вже отримав назву «Про партійну диктатуру»,  ініціювали голови фракцій Юрій Луценко, Максим Бурбак, Юлія Тимошенко, Олег Ляшко, Олег Березюк та народний депутат Олег Купрієнко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company