ПЕРЕМОЖНА «ШКОЛА №3»

Українсько-німецька стрічка «Школа №3» режисерів Лізи Сміт та Георга Жено отримала гран-прі у конкурсній програмі Generation 14plus на Міжнародному кінофестивалі в Берліні.

Фільм знято за мотивами документальної п’єси «Моя Миколаївка», яку ставив «Театр переселенця». Герої кінострічки – 13 учнів школи №3 містечка Миколаївка на Донеччині. Влітку 2014 року у школу влучило кілька снарядів, перетворивши її на руїну.

Це історія дорослішання підлітків, які пережили війну. Фільм побудовано на відвертих монологах – про дружбу, перше кохання, плани на майбутнє. Період, відображений у кінострічці, – це межа між війною та миром, дитинством та дорослим життям. Діти мають що сказати і хочуть, щоб їх почули, йдеться в анотації фільму.

Крім «Школи № 3» на цьогорічному «Берлінаре» представлено ще шість українських фільмів: «Мустафа», «Слуга народу-2», «5-та терапія», «Мир Вашому дому», а також презентовано документальний фільм російського режисера Аскольда Курова «Процес» – про українського кінорежисера і політв’язня путінського режиму Олега Сенцова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company