Переїхати і не «погоріти»

Пам’ятаю перший приїзд до Києва, трирічної давнини. Емоції залишилися на все життя. Мешкав тоді в Одесі, навчався в Національному університеті «Одеська юридична академія». Були двомісячні зимові канікули, тому  вирішив не лише подивитися Київ, а й пошукати роботу для можливого переїзду. Тобто їхав ще й на оглядини. У столиці мав родичів, отже проблем із житлом не було…

Відпочивав, ходив історичними місцями, але й заробляв собі на прожиток. Роботи на тривалий час знайти, звісно, не міг – працював кур’єром та прибиральником в одному із сервісів для надання різних послуг. Спеціальних умов там не ставили – попросили лише деякі дані про мою особу. Сервіс той широкого профілю: від ремонту та прибирання житла до кур’єрських доставок і написання студентських робіт. Такі фірми є у багатьох регіонах України, підробляв у схожій, ще коли мешкав в Одесі.

А через місяць столичного життя наважився розшири зону підробітку. Непогано володів англійською, тож вирішив підпрацювати перекладачем. Надіслав резюме на відповідний сайт. І посипалися дзвінки. Ні, не з пропозиціями від бюро перекладів. Турбували різні весільні агентства, що надають послуги іноземцям. Пішов на співбесіду. Мій рівень англійської задовольнив, бо під час перекладу анкет чи спілкування женихів по Інтернету, можна користуватися перекладачем. Попередили: часом доведеться писати листи. Більшість клієнтів сайту знайомств з Америки. Ось приклад традиційного запитання від жениха: «Якщо я приїду до тебе в Україну і ми одружимося, ти поїдеш зі мною жити в Америку?» Треба  грамотно та правильно відповісти. А крім запитань написати ще й лист іноземцю на якусь тему, наприклад: «Чи любиш ти подорожувати?»

Як бачимо робота неважка, хоча через різницю в часі доводилося працювати вночі. Але найголовніше: я знайшов надійний фінансовий якір. Тому, коли канікули закінчилися і треба було повертатися до Одеси на навчання, зрозумів, що не дуже хочеться. Втім вирішив почекати до літа, закінчити перший курс у юракадемії, підшукати в Києві житло на тривалий час. Вибрав для навчання виш столичний Університет імені Бориса Грінченка. І зараз дуже щасливий, що мешкаю і навчаюся у Києві. Змінив роботу, знайшов нових друзів…

Ви молоді, «повні сили та відваги», але відчуваєте, що у вашій нинішній життєвій ситуації просто не здатні самореалізуватися?  А чому б і вам не спробувати щось змінити у своєму житті? Ставте мету, складайте план.  І дерзайте! Успіхів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company