Під планетами щастя і кармічних випробувань

Не маю жодних сумнівів: такі біди, як теперішня, трапляються не для того, щоб легко минути. Вони приходять, щоб навчити нас жити по-іншому. Це майже знову народитися, створити кращу версію самих себе.
У цьому сенсі (з моєї скромної точки зору) маємо дві новини: добру і так собі.

Почну і з сумнішої. У період з 28 січня по 20 березня (згідно з давньою системою «Карти Долі») на життя України впливали енергії Юпітера – планети щастя, удачі і розширення. Можливо, саме тому війна, яка увірвалася в наш дім у цьому часовому відрізкові, спочатку нам здавалася скороминущою. Звісно, з річним Юпітером нам шалено пощастило, бо інакше усі б потроху почали божеволіти або падати духом. А тепер у планетарному сенсі (знову ж таки за «Картами Долі»), юпітеріанський період змінився циклом Сатурна – планети карми і випробувань. Триватиме вплив цих непростих енергій з 21 березня до 11 травня. Вочевидь, зараз Всесвіт нас трохи спустить на тверду землю і таки змусить кожного «воювати» – в силу своїх можливостей. Втім, це і є та інформація, яку варто назвати «так собі».

Хороша ж новина полягає в тому, що сатурніанський відтинок часу у нашому річному циклі проходитимемо під впливом винової вісімки та жирової десятки. Приводом для оптимізму слугує той факт, що у цій системі, карти з числами 4, 8 та 10 завжди пом’якшують негативний вплив планетарних аспектів. Тобто наш цьогорічний Сатурн хоч і буде традиційно непростим, але точно не «вбивчим». Усесвіт однозначно дасть нам могутню силу (винові 8) здолати усі трудності, а також допоможе вийти із складнющої ситуації завдяки мудрості й інтелекту (жирове 10).

Можна сказати і так. Наші вселенські куратори не обіцяють нам легких перемог і легкої слави, але якщо будемо спільно цього прагнути, проявимо залізну дисципліну, терпіння, мужність і працелюбство, то жоден ворог нам не страшний. Більше того, ми отримаємо дуже цінний досвід, який не соромно вписати навіть до колективної карми. Це те, що залишиться у спадок нашим нащадкам на генетичному рівні.

До речі, картою року (період від 24 серпня 2021 до 24 серпня 2022) Україні випала дзвінкова четвірка. Це означає, що з голоду ми точно не помремо, а навіть матимемо запаси. Головне, вчасно обсіятися.

Перемога на всіх рівнях повинна стати нашою спільною метою. А ця війна мусить навчити нас найперше єднатися у рідному домі, під дахом України. Кожен мусить підтримати цю ідею конкретною дією. Люди з філософією «мнє всьо равно какой флаг» мають перетворитися на жалюгідну меншість. Бо їх ще до біса багато, хоча вже й не так страхітливо…

Дата 11 травня – не обов’язково кінець війни. Це лихо може завершитися й раніше. Але уроки Сатурна триватимуть саме до цього часу. Головне, пройти їх гідно та добре засвоїти. Щоб не довелося заходити на нове коло…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company