… ПЛЮС «АЙТІВІЗАЦІЯ» КРАЇНИ

Українська ІТ-галузь уже створює 3 відсотки ВВП, й останнім часом створила 15 тисяч робочих місць із середньою зарплатою не менше 2 тисяч доларів США. На цьому наголосив Петро Порошенко під час зустрічі з лідерами успішних вітчизняних стартапів.

«Ті повідомлення ЗМІ, які ми мали про обшуки, «наїзди» на ІТ-компанії, не приносять користі на державі, ні іміджу України у світі, ні справедливості. Можливо, і є проблеми з тим, що хтось використовує не за призначенням пільги і підтримку, яку держава надає ІТ-індустрії, але боротися з цим треба точно не обшуками у відомих ІТ-компаніях», – зауважив Президент України.

Відзначивши значні перспективи української ІТ-індустрії, Глава держави повідомив, що влада працює над поліпшенням інвестиційного клімату, зокрема на це спрямовано зміни до Конституції в частині реформування судочинства. Також розробляються та запроваджуються зміни в адміністрування податкової системи, спрямовані на захист чесного і прозорого бізнесу від будь-яких утисків правоохоронних органів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company