Початок кінця пандемії?

З 8 грудня в Англії, Уельсі та Шотландії розпочалася масова антикові дна вакцинація. Про це повідомила телерадіокомпанія CNN. Північна Ірландія заявила, що розпочне введення вакцини на початку тижня, але не вказала, якого дня.

Сафрон Кордері, заступник виконавчого директора провайдерів NHS , заявив у неділю Sky News , що 50 госпітальних центрів по всій Англії вже отримали розподіл вакцини. Втім урядовий радник і медичний експерт Імперського коледжу в Лондоні Пітер Опеншоу застеріг, що людям слід остерігатися фальшивих новин та чуток про безпеку вакцини і додав, що вакцинуватися чи ні – кожен вирішує самостійно.

Найперше вакцинуватимуть людей старших за 80 років і медичних працівників. Серед перших вакцинованих і мешканці будинків для літніх людей та працівники хоспісів. За повідомленням Reuters, одним із тих, кого вже вакцинували від Covid-19 у Великій Британії, став тезка славетного англійця «Білл» -Вільям Шекспір.

Фото з відкритих джерел британського агентства «Reuters»

Глава Британського агентства з регулювання лікарських засобів та медичних продуктів Джуні Рейн зазначила: «Наша мета в HMRA – забезпечити, щоб вакцини однаково доходили до всіх, у всіх частинах країни».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company