Подорож до Зорі Полин

У Національному комплексі «Еспоцентр України» (ВДНГ) розгорнуть виставку «Чорнобиль. Подорож», приурочену до 35-річчя найбільшої в новітній історії людства техногенної катастрофи. Про це повідомляє Міністерство культури та інформаційної політики України.

Експозицію створять у мультимедійному форматі. Складатиметься вона з семи смислових блоків: відвідувачі побачать архівні світлини та відеоматеріали, твори світових митців, а також роботи знаменитої української художниці Марії Примаченко, присвячені Чорнобильській трагедії. А віртуально дослідити Чорнобиль можна буде завдяки сучасним VR-технологіям.
Завершуватиме проєкт відео зіркової групи «Pink Floyd Marooned», зняте в місті-привиді Прип’ять.

За словами міністра культури та інформаційної політики Олександра Ткаченка, нині розробляється план розвитку Зони Відчуження – цим опікується мистецька команда художників, письменників, філософів та істориків. «Ми хочемо зберегти та захистити деякі будівлі, школи, лікарні та інші історичні пам’ятки, яким загрожує занепад, – наголосив міністр. – Бо питання Чорнобилю – це питання збереження і захисту нашої спадщини».

26 квітня, у День Чорнобильської трагедії, відбудеться попереднє відкриття виставки, за участю вищих посадових осіб держави, генерального директора МАГАТЕ Рафаеля Гроссі та акредитованих журналістів. Відвідувачі зможуть безкоштовно відвідати експозицію після послаблення карантину.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company