Помічна English?

Навчити англійської соціально незахищені верстви населення спільно прагнутимуть Державна служба зайнятості України та соціальний проект з вивчення англійської мови LingvaSkills, розроблений командою «Академії навичок».

Як зазначалося під час презентації програми, безкоштовне навчання англійської мови безробітних, учасників АТО і вимушених переселенців прискорить їхню соціалізацію, збільшить шанси працевлаштування на кращі робочі місця з вищою заробітною платнею.

– Сьогодні кожна друга-третя вакансія вимагає знання англійської мови, – констатував заступник голови Державної служби зайнятості Сергій Кравченко. – Таким чином можемо зробити наших безробітних конкурентоздатнішими на ринку праці. Наразі кожен безробітний зможе вивчати англійську мову дистанційно. Не потрібен репетитор, немає потреби нікуди їхати, достатньо мати доступ до інтернету. Щорічно через Державну службу зайнятості проходять мільйони осіб. Крім того у нас 1,9 млн. внутрішньо переміщених осіб. Можливо, людина не просто втратила роботу, а шукає себе. І в нас досить багато людей, які навіть після 45 років ще не визначилися ким хочуть бути. Може, цей невеличкий крок з вивчення мови підштовхне їх до опанування нового фаху, де знання англійської є обов’язковим.

За словами Сергія Кравченка, вивчати англійську можна і в центрах зайнятості. Нині вже 1600 співробітників Державної служби зайнятості зареєструвалися на сайті LingvaSkills для участі у програмі.

Онлайн-технологію вивчення англійської LingvaSkills також запроваджено у тестовому режимі для співробітників Міністерства юстиції України. А нині вже 17 органів державної влади бажають долучитися до програми.

– Проект дасть можливість понад 1 мільйону українців, оволодівши англійською, досягати успіхів у кар’єрному зростанні, – зауважив заступник голови Асоціації інноваційної та цифрової освіти Віталій Гдичинський. – Важливо, що ми навчатимемо не лише державних службовців і чиновників, але й соціально незахищені верстви населення.

Як зазначалося на презентації, методика ефективна передовсім для тих, хто хоче навчитися. Кожен сам визначає власний темп вишколу. І за кожну вправу, кожний правильно вирішений тест набирає бали. Подібно до комп’ютерної гри просувається все далі у навчальному процесі. Це дає можливість відчути себе переможцем, що суттєво стимулює людей до самонавчання. Звісно, слід ураховувати, що це онлайн-платформа, і вона обмежена в можливостях. Але, як наголошували учасники заходу, найважливіше зробити перший крок.

Проект здійснюється за рахунок благодійних і грантових коштів. Утім, щоб долучити до вивчення англійської 1,5 мільйона людей, потрібне додаткове фінансування. Автори проекту активно шукають донорські кошти. І сподіваються на підтримку меценатів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company