Помічна медіаграмотність

Національний проєкт із медіаграмотності Міністерства культури та інформаційної політики України «Фільтр», ОБСЄ та громадська організація «Інтерньюз-Україна» презентували аналітичний документ «Розвиток медіаграмотності в Україні». 

За словами керівниці проєкту «Фільтр» Валерії Ковтун, цей документ – «результат міжнародного огляду всіх кращих практик».

А директор ГО «Інтерньюз-Україна» Андрій Кулаков вважає, що зібрані матеріали не лише розлого інформують про стан медіаграмотності в Україні на тлі світового досвіду, а й дають відповідь на важливе питання, як нам розвиватися у цій царині. Фахівець запевняє: документ розробляла вся експертна медіаспільнота. «Ми зробили два кола публічних консультацій. 95% медійних недержавних організацій та медіаекспертів узяли участь в обговоренні, висловили свої коментарі під час наших зустрічей або надіслали їх письмово».

– Документ написано дуже простою та доступною мовою, – додала аналітикиня ГО «Інтерньюз-Україна» Ольга Кравченко. – Кожен охочий зможе довідатися, що таке медіаграмотність та чому вона важлива. Ми пояснюємо, що вона є продовженням звичайної грамотності, яка допомагає людині орієнтуватися в складному інформаційному світі. І прагнемо показати читачам, як медіаграмотність може допомогти їм ухвалювати правильні рішення у повсякденному житті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company