Помічна пильність

Історія неймовірна. В одному з поліцейських відділків Брюсселя пролунав телефонний дзвінок. Телефонував невідомий чоловік, який попросив про зустріч з інспектором поліції у справі сьогоднішнього теракту. Під час зустрічі з опреативними працівниками, слідчими інспекторами він представився таксистом і розповів таке:

Одержав замомовлення відвезти пасажирів у аеропорт “Завентем”. Коли прибув за вказаною в замовленні адресою, його зустріли троє молодиків арабської зовнішності. Кожен тримав у руках валізу. Таксист запропонував допомогти вкласти віалізи в багажник автомобіля, але пасажири навідріз відмовилися: власноруч уклали валізи. Спершу таксист не звернув на цю деталь уваги. Аж поки  в аеропорту “Завентем” не відгриміли вибухи і ефір не заполонили повідомлення про можливу причетність до теракту нього трьох чоловіків, схожих на арабів.

Відтак таксист вказав годину, місце з якого він взяв пасажирів. Далі перевірка дзвінків в таксопарк. Після цього розпочався рейд в районі Схаарбек (Брюссель). Праовоохоронці знайшли квартиру, де готувалися вибухівки, встановили осіб, які там проживали. Там же ж була виявлено осколочна граната, інші вибухові та хімічні речовини і прапор ІДІЛ, відбитки пальців, “запахи” для собачок і чимало іншого, що допоможе вивести на сліди вбивць.

Сусіди впізнали мешканців і відвідувачів квартири.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company