Понад мільйон – за онлайн-партами

До кінця року на платформі «Всеукраїнська школа онлайн» розмістять нові відеоуроки, повідомляє Міністерство освіти і науки.

До уже наявних понад 2,5 тис. відеоуроків із 18 шкільних предметів додадуть іще понад тисячу. Так платформа зможе повністю покрити навчальні програми, щоб школярі в Україні та за її кордоном мали безперебійний доступ до навчання.

З часу запровадження воєнного стану онлайн-школою послуговуються понад 1,2 млн користувачів. За останні 9 місяців платформа має понад 19 млн переглядів.

Реалізують проєкт громадська спілка «Освіторія» й «Український інститут розвитку освіти» за підтримки Міносвіти, Мінцифри та Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

У МОН нагадали: щоб переглядати матеріали «Всеукраїнської школи онлайн», потрібно спершу зареєструватися.