Поштовх для зростання

Альянс громадських організацій, серед яких «Інститут податкових реформ», «Фундація креативного бізнесу» та «Європейська молодіжна ліга», зібрав молодих і перспективних.

– Маємо на меті об’єднати людей з різних галузей: журналістів, фінансистів, та й просто цікавих особистостей, які можуть командно реалізувати ту чи іншу ідею», – розповідає голова ради Creative Business Foundation, PR-експерт Руслан Анфілов.

Головними темами цього зібрання з промовистою назвою «Ти – тренд» стали: кар’єра, власна справа, гроші, корисні зв’язки. Руслан зізнався, що шукати спікерів допомагали публікації у медіа та реклама у соцмережах, зокрема у Фейсбуці.

– Спочатку, – пояснює, – ми показали претендентам, яким бачимо захід, а вже потім запросили тих, хто, на нашу думку, найбільше відповідав критеріям.

Співрозмовниками обранців стали: композитор і продюсер Едуард Приступа (Діля), журналістка телеканалу 1+1 Ярослава Коба, спеціальна кореспондентка програми «Ранок у великому мicтi» телеканалу ICTV Даша Муринська, голова ради Інституту податкових реформ та бізнес-тренер Олена Хотенко та інші.

– Не шкодую, що прийшов! – ділиться враженнями учасник зібрання Сергій Поліщук. – Почув багато конкретних та корисних порад і мотивацій! Все було професійно і доступно».

Основна мотивація проекту: вір у себе. Хтось цитував Вінстона Черчилля, який казав, що «успіх – це вміння бути сильним між невдачами і перемогами».

– Ми спонукаємо до рішучості, – наголошує співорганізатор проекту Андрій Станіславский. – Багато сприймають ці зустрічі як тренінг або семінар. Це не зовсім так. Я б назвав це поштовхом для людей, які хочуть, але не рухаються.

А ще Андрій називає цю ініціативу «клубом української промоції». За його словами, організатори  й надалі відкриті для спілкування з учасниками – не тільки у соцмережах, але й «наживу».

За підсумками квест-анкетування серед учасників оберуть слухачів на безкоштовні курси та стажування. А комусь навіть допоможуть відкрити власний стартап.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company