Посткарантинне кіно

Пандемія наростила нечуваного успіху стримінговій індустрії. Та попри це режисери як і раніше переповнені прагненням знімати, актори – грати, а глядачі – дивитися гарне кіно. Карантин послаблено, тож кінотеатри знову в очікуванні кіноманів. Питання лише в тому, що кого зацікавить.

«Мулан» Через коронавірус багато великих студій були вимушені переносити прем’єри очікуваних фанатами стрічок, і далеко не всім фільмам судилося явитися глядачеві саме в кінотеатрах. З-поміж них і стрічка «Мулан» виробництва студії «Disney»: прем’єрний показ її відбудеться на власному стримінговому сервісі компанії – «Disney+». Переглянути картину вдома можна вже 4 вересня, за 29.99$. А в кінотеатрах її демонструватимуть з 10 вересня. Це ігрова адаптація класичного мультфільму «Disney» про мужню дівчину Фа Мулан, яка, рятуючи свого батька, йде замість нього на війну.

«Тенет» Фільм відомого режисера Крістофера Нолана вже успішно збирає касу в багатьох кінотеатрах світу. Десь навіть посідає перше місце бокс-офісу, перевершивши всі очікування аналітиків. А в 9-ти країнах, серед яких Україна та Болгарія, стрічка засвідчила кращий дебют серед усіх режисерських набутків Нолана.

І це попри те, що в США, Росії та Китаї «Тенет» стартує лише наступного тижня. Отже, має всі шанси стати лідером світового післякарантинного бокс-офісу. Перші оцінки критиків та глядачів це лише підтверджують. Фільм – унікальний мікс шпигунського трилера, мандрівок у часі та філософських підтекстів, властивих маестро Нолану.

«Тролі 2: Світове турне» Сіквел мультфільму 2016 року став одним з найуспішніших за час пандемії коронавірусу. Спершу на піратських копіях картина спричинила чи не найбільший скандал в кінематографі останніх років: перевищила збори оригіналу в декілька разів. Не дивлячись на ще травневий реліз, мультфільм і досі не сходить з афіш деяких кінотеатрів. Сюжет продовжує історію селища тролів, які дізнаються, що вони не одні у білому світі…

«Тесла» Серед перших ластівок кінотеатрів, які запрацювали, стала картина, присвячена відомому винахіднику. Її поява має довгу та цікаву історію. Можливо, навіть цікавішу за сам фільм. Це стверджують перші відгуки глядачів та критики, які запевняють, що сюжет не здатен розповісти щось нове про біографію Тесли. Так це чи ні – переконайтеся самі.

«Нові мутанти» Важко згадати ще якийсь фільм, який за останні роки зазнав більшого виробничого пекла, ніж трилер Джоша Буна про новоспечену команду мутантів у всесвіті Людей Ікс. Протягом двох років дату прем’єри переносили, все більше розчаровуючи фанатів. Чи вартий фільм отого нагнітання очікуванням? Важко однозначно стверджувати. Авторам фільму вже дісталося на горіхи од критиків… за не оригінальність картини. Після такої реклами, очевидно, наважаться переглянути «Нових мутантів» у кінотеатрах найперше затяті прихильник Ікс-франшизи. Сам же кіносюжет обертається навколо історій декількох обдарованих підлітків, які мають впоратися зі своїми можливостями та страхами у стінах наукового комплексу.

…Відвідати кінотеатр після довгої перерви – саме те, що потрібно, аби помалу повертатися до звичного життя. Але не варто забувати про самозахист, хоч кінотеатри України нібито цілком гарантують дотримання санітарних вимог послабленого карантину. Іншими словами – відносно безпечний перегляд. А тому – насолоджуймося гарним кіно і дбаймо про своє здоров’я.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company