Позмагаємося світлинами?

ГО «Вікімедіа Україна»  запрошує професійних фотографів та аматорів для участі у фотоконкурсі пам’яток природи «Вікі любить Землю –  2021». Про це повідомляється в пресрелізі.

Українська частина міжнародного фотоконкурсу проходитиме з 1 по 30 червня. У 2021 році такі творчі змагання організовують у 30 країнах.  На переможців чекають цінні призи та можливість представити Україну на міжнародному етапі конкурсу. Також в його українській частині передбачено спеціальні номінації, зокрема для відеозаписів та аерофотозйомок. Зі спеціальними призами.

В Україні цей конкурс об’єктів вітчизняного природно-заповідного фонду проходить дев’ятий рік поспіль.  У ньому враховують і кількіть, і якість робіт Передбачено, для прикладу, відзнаки учасникам, які сфотографують найбільше пам’яток.

Громадська організація «Вікімедіа Україна» офіційно представляє в Україні «Фонд «Вікімедіа» — американську неурядову організацію, що підтримує функціонування популярної онлайн-енциклопедії «Вікіпедія» та її сестринських проєктів. У 2013 році «Вікімедіа Україна» першою провела фотоконкурс «Вікі любить Землю» і є організатором міжнародного конкурсу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company