Про тривоги молоді – мовою світлин

Студентка Інституту журналістики столичного Грінченкового університету Юлія Ткачук створила онлайн-фотовиствку про тривоги покоління 2000-х.

«Соціальний фотопроєкт «Root-99» – це шість історій молодих, котрі народилися на зламі ХХ і ХХІ століть, про тривогу, страхи та щоденні виклики, що ставить перед ними власна психіка. Усі вони прагнуть більшого, воліють розвиватися та досягати успіху. І при цьому вони щодня несуть із собою багаж тривоги та страхів», – йдеться в описі проєкту.

Герої фотооповіді Юлії Ткачук прогулюються Києвом, його місцинами, які облюбувала молодь, – Подолом, вулицями Кирилівською, Нижньоюрківською, Нижній Вал… Кожну світлину авторка ілюструє персональними історіями. Хтось розповідає про надмірні очікування, хтось – про булінг, а хтось – про самотність.

Своїм фотовернісажем Юлія, як сама стверджує, прагне засвідчити: з молоддю не все Ok. І, акцентуючи увагу на тенденції наростання тривоги в молодіжному середовищі, просувати ідею психологічних консультацій – як один з ефективних способів переборення руйнівних, депресивних думок, повернення упевненості у власних силах і здібностях.