Про високе і вічне – щиро і просто

«Український Лувр». Так звучно ми, студентки Київського університету імені Бориса Грінченка, назвали свій аматорський подкаст про культуру, про рідне, про своє. Послухати його можна на «YouTube»-каналі та на «Sound Cloud».

Українська культура невпинно розвивається. Вона вже захоплює світ. І черпаючи духовні, мистецькі набутки минулого, надихає наших сучасних митців «відчуванням новим», без якого не буває поступу культури. Наш подкаст саме про це. Ми говоримо про українське мистецтво, згадуємо відомих творців та розмірковуємо про наші звершення у царині культури.

Кожного випуску ведуча Тетяна Науменко розгортає нові історії знакових постатей, розповідає, як змінювалася культура нашого народу, кому за це дякувати, чим маємо пишатися, а що варте прикрого жалю.

Тетяна Хоролець, менеджерка подкасту, переконана: завдяки цьому проєкту про українську культуру дізнається більше людей. Формат подкастів нині дуже популярний, бо це зручна форма доступного сприйняття інформації.

— Гасло нашого подкасту: «Музей розмов про культурне!», — розповідає Тетяна Науменко. – Заглиблюючись у нашу культуру, збираю справжні інформаційні перлини про музику, кіно, телебачення, фотографію. Щоразу вдається знайти щось дуже живе.