Прощай, Маріє!

Не стало Марії Влад, відомої української журналістки, письменниці, авторки трьох прозових книжок, численних ліричних та релігійних поезій. Сумну новину сповістила на своїй Фейсбук-сторінці письменниця, редактор газети «Слово Просвіти»  Любов Голота.

«Сьогодні вночі Марія Миколаївна Влад померла. Їй нещодавно, на День незалежності, виповнилося 77 років. Ми бачилися в редакції за кілька днів до цього: Марія подарувала мені книжку вибраних поезій, я пообіцяла, що напишу про неї, але не поспішаючи:

– Куди спішити? –  погодилася Марія…

Ми знайомі чи не сорок літ. Легка,стрімка,правдива гуцулка. Зараз, коли моя душа тремтить, не складу до ладу слово до слова, аби сказати головне. Все головне: і її особлива краса,і вірші, і дослідження про Гуцульщину та її людей, оповідання, роман «Йосип Обручник», і голос – низький, з глибини грудей, і родина, й дочки – Людмила й Олена, внуки й правнучка. Напишу, не поспішаючи, Маріє. Напишу про те, як вміла любити ця правдива гуцулка. Про її письмо. А поки лиш бачу,як вона легко і стрімко йде. Прощай, Маріє!»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company