Проти «ялинкової контрабанди»

Інспектори Державної екологічної інспекції фіксують масові порушення правил збуту ялин на передноворічних ринках. За словами голови відомства Андрія Мальованого, йдеться передусім про відсутність товарних накладних, бирки на ялинці або ж ідентифікаційного номера в системі Лісогосподарського інформаційно-аналітичного центру.

Зокрема, на одному із ринків Солом’янського району столиці інспектори виявили кілька сотень лісових красунь без спеціальних бирок. А продавець надав товарно-транспортну накладну лише на сосни, хоча насправді реалізував і ялини.

Андрій Мальований поінформував, що на підприємця було оформлено протокол про адміністративне порушення за статтею 88-1 КУпАП: тепер той сплатить штраф. А правоохоронці почали розслідування цього факту.

Голова Держекоінспекції пояснив, як самотужки упевнитися у легальності товару на ялинковому ринку і що робити, якщо виявили контрабанду: «Обов’язково перевірте документи торговця, наявність бирки на дереві та існування ідентифікаційного коду з неї на сайті Лісогосподарського інформаційно-аналітичного центру. Якщо на товар немає документів чи відсутнє маркування, зверніться на гарячу лінію інспекції за номером (044) 521 20 38. Або телефонуйте до Нацполіції».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company