Принадна «пекельність» Кассандри Клер

Текст формує історію і важливі деталі, запускаючи весь подієвий механізм. Слова змушують самостійно промальовувати образи головних героїв з їхніми прагненнями, переживаннями. Невід’ємна роль – за місцем подій: для відтворення в нашій уяві повної картини воно має бути деталізованим. Художня література – осідок чи не всіх любовних історій, в яких уявляєш себе головним героєм. Вихор складнощів, калейдоскоп подій тільки те й роблять, що тримають в напрузі, інтригують читача до останньої сторінки, зачаровують своєю атмосферою.

Світ, в якому панує лише текст, здатний проникнути в усі потаємні комірчини нашої свідомості, залучити уяву для творення живої картини. А якщо цей світ геть відрізняється від реальності і там серед звичайних людей мешкають фантастичні істоти? Існують, адаптуються до звичних людських натовпів чарівники, вампіри, перевертні, ельфи – населення Нижнього Світу. І виходять назовні, коли людський світ занурюється в темряву. Сутінкові мисливці обіймають чималий шмат історії. Та напівангели бережуть людей від витівок цих підступних насельників.

Тереза Грей, Тесса, головна героїня трилогії «Пекельні механізми», на початку оповіді залишає рідну домівку – вирушає в подорож, аби зустрітися з братом Натаніелем, котрий мешкає у стольному Лондоні. Бідна Тесса й гадки не мала, що на неї чекатиме. Після довгої подорожі її в порту мав зустріти Натаніель. Але роззирнувшись в невідомому місті, вона так і не уздріла братового обличчя. Її зустрічають «темні сестри». І передають записку від брата. Дають зрозуміти: з ними Тесса може почуватися в безпеці. Наша героїня – у скруті невідомості: не розуміє що і чому так сталося. Довірившись двом незнайомкам, Тереза опиняється в ув’язненні. І там «темні сестри» схиляють її змінити фізичну форму. Тесса все життя не знала, ким є насправді. Раптово її доля змінюється: Тесса вже не може згадати себе колишньою.

То хто ж така Тереза-Тесса? Впродовж історії, відтвореної в книжці, вона намагається знайти відповідь на це питання. Терпить розчарування, біль, страждання. Її серце огорне нестямне кохання. Але чим воно відгукнеться?..

Боротьба за людство, за світ, супроти якого повстали пекельні механізми. Металеві істоти з єством демонів марять уселенським владарюванням.

Кассандра Клер, авторка цієї історії, що отримала найвищі рейтинги і стала бестселером, спершу захоплювалася творенням фанфіків за «Гаррі Поттером» та «Володарем Перснів». Її професійний рівень оповідача зростав з кожним роком, з кожним рядком нового роману. Нині її книжки користуються ажіотажним попитом, їх із захопленням читають на різних континентах, вони зібрали рясні нагороди та відзнаки. Письменниця – майстриня не лише захоплюючого сюжету, а й яскравих деталей, тонкий знавець колориту, атмосфери XIX століття.

«Пекельні механізми» – не єдина трилогія Кассандри Клер. У її літературній скарбівні є й інші історії. Деякі сюжетно пов’язані зі згаданою. Оповіді, котрі повертають в далеке минуле або навпаки – показують уявний світ сьогодення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company