Призов у професію від Ахтема Сеітаблаєва

«Коли кричить душа, коли є що сказати, просто бери камеру і йди знімай»,– розпочав мотиваційний тренінг у столичному «Кримському будинку» відомий український режисер Ахтем Сеітаблаєв.

Таку ж пораду режисер стрічок «Хайтарма», «Чужа молитва», «Кіборги» дав «запаленим» кіно молодим митцям.  І розкрив свої секрети роботи над фільмом: що потрібно на підготовчому етапі, як організувати зйомки,  де монтувати. Але найперше  потрібно зрозуміти: що і для чого ти робиш. Лише осягнувши важливість ідеї, її мету, знайдеш натхнення і мистецьки втілиш задумане.

«Як не боятися першого кроку? Я завжди боюся. Це природно. Кожна нова стрічка – нове випробування. Головне не брати близько до серця критику, ставитися до всього розсудливо », – пояснював Ахтем, відповідаючи на запитання. Говорив щиро, й аудиторія спілкувалася з ним як «зі своїм».

Уся насолода «кіношної» професії, як і будь-якої творчої , в тому,  що тут немає чітких рамок «правильно» чи «неправильно». Все, що сподобалося глядачеві, – правильно,  вважає режисер.  

Українське кіно нині на підйомі. І на порозі нових досягнень. Хоча  до світових висот сучасного кіномистецтва ще далеко.  Цього року на розвиток галузі в державного бюджеті передбачено понад мільярд гривень –  помітно більше, ніж торік. Звісно, йдеться не голлівудські кошториси, але молодим та завзятим українським кінотворцям робота знайдеться. Ахтем Сеітаблаєв оголошує призов у професію!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company