Ранок кавомана

Що ми знаємо про каву? Хіба те, що це напій. Але якщо копати глибше – то це,врешті, нектар богів. Кращим за каву буває хіба що коньяк. Особливо, якщо його… додавати до кави.

Чому люди п’ють каву? З різних причин. Декому зрання потрібен «стартер», декому треба «перезапускати» себе кілька разів на день, і тут саме кава стає у пригоді. Частина людей працює в режимі «нон-стоп», і для підтримки тонусу використовує «кавову енергетику».

Але!

Є ще й ті, хто п’ють каву поза тим працює він чи відпочиває. Для таких кава – це стиль, атрибут.

Особисто я – завзятий кавоман. Для мене кава вранці, поєднана із цигарковим димом – це ритуал, якого беззаперечно дотримуюся вже кілька років.

Відчуйте і напружте уяву: виходиш на балкон, міряєш поглядом ранкове місто і туман (дякую KDK за формулювання).Це чарівно! На підвіконні – попільничка і філіжанка гарячої кави.

Дістаю цигарку, запалюю її, роблю перший ковток кави. І чую як жилами розтікається приємне тепло. Вдихаю цигарковий дим удруге, втретє… А кава тим часом сотається крізь сито диму,утворюючи енергетичну суміш.

Допиваючи останні її краплі, «придушивши» недопалок, я вже цілковито готовий до нових звершень. Серце «лупить» на всі сто, і я просто перетворююсь на агрегат, на машину –  всесильну і тактично вивірену.

Напишіть відгук

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company