Рашистській камарильї світить трибунал

Загарбання українського Криму має ознаки збройного конфлікту між двома країнами, що розпочався не пізніше 26 лютого, коли Російська Федерація залучила в операції своїх військовиків.

Про це йдеться в щорічному звіті прокурора Міжнародного кримінального суду у Гаазі Фату Бенсуда. Прокурор, який проводить розслідування, вважає за потрібне продовжити збір фактів про інші злочини Російської Федерації, зокрема, про переслідування кримських татар на півострові.

Крім цього Гаазький трибунал розгляне доповідь депутатки польського Сейму Молгожати Госєвської про злочини проти людяності і військові злочини російської влади, військовослужбовців і найманців на Донбасі, що мали тяжкі наслідки, зокрема, масові вбивства українських громадян. Польська депутатка Госєвська задокументувала факти страт і тортур впродовж 2014 року. Є в доповіді і копії «розстрільних наказів», особисто підписані одним із ватажків «армії Новоросії» Стрєлковим-Гіркіним.

Окупувавши Крим, розв’язавши війну проти України на Донбасі, російські керівники мостяться на ту ж лаву, яку ще у Нюрнберзі відполірували своїми сідалами фашистські злочинці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company