«Рet parents» для чотирилапих безхатьків

В країнах ЄС запрацював проєкт пошуку домівки безпритульним тваринам з України «Adopt pets of Ukraine» допомагає чотирилапим друзям знаходити нових власників під час війни.

За перший місяць його роботи вдалося допомогти з родинним мешканням 40-ка тваринам, яких війна позбавила господарів. Частина «найд» перебралася на нове ПМЖ до Чехії та Німеччині.

Кожна тварина отримує власний онлайн-профіль у соцмережах «Facebook», «Instagram» та «TikTok».

«Більшість українських притулків та кампаній з адопції тварин позиціонує їх як безпорадних, через емоцію жалю, – коментує ідею проєкту один із його творців Ярослав Медведь. – Їх справді шкода, але чи є співчуття тою емоцією, яка сформує дружбу між новими власниками та твариною? Ми вирішили показувати кожного котика чи песика як індивідуальність – робити їм яскраві та привабливі фотосесії для анкет, де вони «самі» розповідають про себе, свій характер і переваги».

Щоб прийняти вірного товариша в сім’ю, претендентам на звання «pet parents» потрібно пройти перевірку: невелике анкетування та інтерв’ю. Ініціатори проєкту мають переконатися, що віддають вихованців у надійні руки.

До початку повномасштабної війни в Україні працювало близько 250 притулків, в яких утримувалось понад 100 тисяч тварин. Але зараз їхня кількість значно збільшилася через те, що колишні власники покинутих тварин виїхали або померли.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company