Ретро на березі Смотрича

7-9-го червня місто Кам’янець-Подільський очікує вибух. «Вибух нових емоцій». Принаймні таке дослівно пообіцяла Юлія Скоробогач, модератор та керівник молодіжного прес-центру міжнародного фестивалю стилю «Ретро-Фест».

– Це нагода розпочати літо стильно і небанально. Ретро- фестиваль розрахований на автомобілістів, модниць і модників, різноманітні компанії, на людей абсолютно різних вікових категорій…

Фестиваль уже вдруге прийматиме третій етап Кубку України з ретро-ралі. Близько 30 екіпажів проїдуть мальовничим маршрутом від Старої фортеці Кам’янця-Подільського аж за Дністер, на Буковину, до Хотинської фортеці. Екіпажі вже зголосилися взяти на «борт» представників ЗМІ та фотографів: треба ж зафіксувати подію і для великої історії.  

«Родзинками» фестивалю стануть кілька автомобілів. Найперше – De Soto S-6 1939 року випуску. Його неординарні власники –  українські Боні та Клайд: Сергій Зайцев і Тьотя Клава. Ця автівка дихає не лише фільмами, а й казками, бо саме на такій машині їздив сам Волт Дісней.

Із сонячної Молдови приїде символ фестивалю Citroen 2 CV, з Одеси – Mercedes-Benz 170V, а господарі «пофестивалять» автомобілем  Horch 951 Pullman. 

Незабутніх емоцій очікують і наймолодші відвідувачі на ретроподіумі «Retro Kids Show»: кожен зможе себе показати і на інших подивитися. Організатори «Ретро-Фесту» подбали навіть  про чотирилапих друзів. Передбачають фотоконкурс «Мій Стильний Друг». Куратор Mari Simmon  уже повідомили: серед зареєстрованих його учасників – собаки, коти, навіть морська свинка і кролик.

А поки «стильні друзі» чепуритимуться, глядачів захоплюватимуть кулінарними змаганнями «Бабусин рецепт». Спокушатимуть цілими гронами найсмачніших, найсолодших ароматів.

І, звісно ж, свято ніяк не обійдеться без музики та пісні. Романтичні струни душі зачіпатиме Марієтта Вейс. А рок-н-рольною енергетикою наснажуватимуть гурти «Шо Такоє» та «Нумер 482». Фронтмен останнього Віталій  Кириченко обмовився: для шанувальників готують сюрприз –  «Діджей-сет»…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company