«Рок Екзамен»: не всіх іспитів варто лякатися

В одному зі столичних клубів відбувся традиційний звітний концерт «Rock Exams». Учні Рок Школи виконували кавер-композиції на відомі хіти, а також презентували свої авторські твори.

Виявляється, далеко не кожен іспит доводить студентів до стану крайньої напруги і мурашок по шкірі. Хоча тут і відчував мурашки, та лише від задоволення – слухаючи улюблені хіти у виконні молодих і не дуже «рок-школярів». У цій школі вік учня зазвичай множить досвід. Хоча вдячна публіка щедро обдаровувала своєю підтримкою всіх.

«Britannica School» – наймолодший колектив. Його учасникам лише по 8 років, проте це не завадило їм підривати відвідувачів рок-вечірки зі своїх місць під усім відомий ритм «We will rоck you» гурту «Queen». За юними рок-музикантами виступав гурт «Вернигора» з кавером на групу «O.Torvald». І з солісткою  Світланою Вернигорою, викладачем столичного Національного університету імені Тараса Шевченка. Справді, музика не знає поколінь.

Приємний сюрприз – знайомі обличчя: серед учасників «Рок Екзамену» зустрів Анастасію, студентку Київського університету імені Бориса Грінченка. На відміну від інших гуртів, Настя зі своєю групою «43» виконувала лише власні композиції. Зізнається, що це вже не перший їхній «екзамен». Проте і цього разу довелося серйозно готуватися. Як до звичного університетського іспиту.

– В останню мить змінили тексти двох пісень. Звісно, хвилювалися: боялися забути на сцені слова. Але ж адреналін додає упевненості, – розповідає Анастасія.

«Rock Exams» приємно здивував. Передовсім – високим виконавським рівнем навіть наймолодших учасників. За справжнє свято з улюбленими рок-піснями всіх поколінь – щира подяка його організаторам і творцям.