РОМАН СУЩЕНКО:  «РОЗІБ`ЄМО  МУРИ!»

У російській в’язниці зустрів свій день народження український журналіст Роман Сущенко.

Як зазначено на сайті «Укрінформу»,  де колеги постійно ведуть головну рубрику-нагадування «Волю Сущенку!», 8 лютого пішла 131-ша доба утримання Романа в Лефортовому – тюрмі російських спецслужб.  Звинувачення в шпигунстві, які висунув журналісту путінський режим, надумані, а його ув`язнення – один із багатьох тисяч трагічних епізодів гібридної війни, розв’язаної Росією проти України.

З днем народження батька привітала донька Юлія,  родина і друзі. Колеги  провели міжнародну акцію підтримки-привітання. «Журналісти Європи вимагають негайного звільнення Романа Сущенка», – матеріал під таким заголовком вийшов напередодні у брюссельському виданні EU Today. Активно долучилися до кампанії на підтримку Романа  українські дипломати, активісти Конгресу українців Латвії, українці та друзі України з Бельгії та багатьох інших країн Європи і світу. Перший заступник Голови Верховної Ради Ірина Геращенко сьогодні привітала кремлівського в’язня сумління з парламентської трибуни.

Щирі вітання Романові Сущенку з днем народження від імені багатотисячного колективу Університету Грінченка. Якнайшвидшого визволення і щасливого повернення в Україну, пане Романе!

Правда кривду подолає!

«Для пітьми немає кращого підґрунтя, ніж байдужість, а найкраща зброя проти неї – впевненість у власних силах. Пам`ятаймо, друзі: разом нас багато і нас не подолати!», –  написав Роман  Сущенко у листі на волю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company