Роналду готується до батьківства. Уп’яте і вшосте

У родині «футбольної зірки» Кріштіану Роналду незабаром поповнення: його кохана Джорджина Родрігес знову вагітна.

Зворушливою новиною спортсмен поділився у своєму Instagram. На фотографії він тримає в руках знімки з УЗД. «Щасливий вам повідомити: ми чекаємо на двійнят, – написав Роналду. – Наші серця сповнені любов’ю – ми не можемо дочекатися зустрічі з ними».

Тепер фанати моделі та футболіста жваво гадають у коментарях, яка стать буде у новонароджених.

Кріштіану вже виховує чотирьох дітей. Старшому синові 10 років. Його мати – звичайна офіціантка, з якою футболіст мав «знайомство на одну ніч». 2016-го Роналду скористався послугами сурогатної матері. Як наслідок, у червні наступного року народилися близнята: Метью та Єва. Є у нього спільна дитина і з Джорджиною Родрігес. Відома модель народила йому доньку – Алану Мартіну.

В одному з інтерв’ю Кріштіану зізнався: хоче мати сімох дітей. І, схоже, впевнено добивається свого.