Розбігаємося…

Міністр закордонних справ Павло Клімкін занепокоєний масовим виїздом українців за кордон, а також тим, що багато нинішніх школярів не бачать свого майбутнього в Україні. Про це він заявив на конференції «Міжнародна зустріч високого рівня з питань реформ в Україні».

– Будь-яка найкраща річ – чи Угода про асоціацію, чи безвізовий режим – може слугувати нам у плюс, але несе в собі й ризик, – зауважив глава МЗС. – Я багато років займався безвізом, а зараз дивлюся, що тільки минулого року Україну залишили понад мільйон українців. Сто тисяч залишає Україну щомісяця, і питання далеко не тільки в тому, що там вищі зарплати, – це взагалі розуміння майбутнього і якості життя.

Міністр навів приклад, як декілька місяців тому відвідав польську школу в Івано-Франківську, де у 24-рьох польських класах майже немає поляків, а навчаються самі українці. За словами міністра, коли він запитував школярів про їхні мрії, вони відповідали, що батьки націлюють їх учитися в Польщі, а потім їхати далі.

– Якщо ми цього не переб’ємо, тоді сенс наших реформ б’є по нас самих, –  застерігає очільник українського зовнішньополітичного відомства.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company