«Розкажу Європі правду»

Режисер, а донедавна багаторічний політв’язень Кремля Олег Сенцов вирушає в поїздку країнами Європи, щоб донести громадськості і політикам  правду про агресію Росії і фабрикування кримінальних справ проти українських патріотів. «Глобально я буду робити все, що в моїх силах, для звільнення наших хлопців», – сказав він журналістам.

Олег Сенцов був серед тих 35-ти українських громадян, ув’язнених у Росії, яких обміняли на бойовиків та колаборантів, що скоїли злочини на території України. За надуманими звинуваченнями «братськоє правосудіє» засудило  Олега до двадцяти років колонії суворого режиму. Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова повідомила: зараз чекають звільнення ще 113 українців, серед яких 89  кримських татар. Колишній мешканець окупованого Криму Олег Сенцов хоче використовувати свою медійність, щоб допомогти українцям вийти з російських в’язниць.

Спершу режисер відвідає Берлін, на початку жовтня – Страсбург, а потім Лондон та інші європейські столиці. Раніше голова Європейського парламенту Давід Сассолі розповів, що чекає зустрічі з Олегом Сенцовим, щоб вручити йому премію імені Сахарова, присуджену минулого року. «Він гідно протистояв несправедливості, захищав демократію і права людини», –  сказав глава Європарламенту.

2016 року за фільми «Гамер» і «Носоріг» Олега Сенцова удостоєно Національної премії імені Тараса Шевченка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company