Салем готується до батьківства

Український ресторатор та телеведучий Даніель Салем заявив, що після війни готовий удочерити дитину. Нині артист перебуває в лавах ЗСУ, але вже планує стати батьком для дитини, яка через російську агресію залишилася сиротою. Про це він повідомив 25 травня у студії проєкту «Вечір з Україною».

«Після останніх подій, — розповів Салем, – коли були ситуації і ми витягували та евакуювали дітей, і після того, як я побував у дитячій обласній лікарні… Ми українці – дуже велика нація. На нас величезна відповідальність – не підставити нашу країну, наших батьків, наші міста, продовжувати навчатись, щоб нами пишалися. Щоб ті, хто поїхали – наші дружини, сестри, бабусі – могли сказати, які ми молодці. Я вирішив удочерити одну з дівчаток, яка втратила батьків. Під час війни це неможливо зробити, але можна стати опікуном. І після того, як усе закінчиться, вона офіційно стане моєю донькою. Може це буде хлопчик, я не знаю».

Даніель додав, що ще не говорив про це із дружиною Марією. Про плани чоловіка удочерити дитину вона дізналася під час ефіру, але він упевнений: вона підтримає це бажання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company