«Шелфі» замість «селфі»

Після кількох років забуття у британські будинки повертаються книжкові шафи й полиці, пише портал «Народний оглядач».

Ще два роки тому торговельні мережі поставили хрест на цих складниках кімнатного інтер’єру: країною стрімко поширювалися  електронні книги, для яких, як відомо, полиці не потрібні.

Однак до британців несподівано повернулося прагнення вразити друзів своїми домашніми бібліотеками, і тепер книжкові меблі розлітаються як гарячі пиріжки.
В Туманному Альбіоні навіть з’явилася мода на «шелфі» (від слова shelf – полиця): користувачі соцмереж активно постять фотографії своїх полиць з книгами.

Популярний в Лондоні магазин «Heals» повідомив, що продаж полиць в цьому році зріс на 47%. А реалізація найпопулярніших полиць з мангового дерева в магазині «John Lewis» за рік підскочила на 224%.

Одна з причин, за словами фахівців, –  мода на вільне планування квартир, де книжкові полиці можуть використовуватися як перегородки. Але головне – це повернення популярності паперових книг і «романтики книжкового колекціонування», як висловився один з виробників книжкових меблів.

Цей тренд, судячи з усього, продовжиться, запевняє авторитетне видання «Times»: обсяг продажу паперових книг, за прогнозами, наступних п’ять років збільшиться на 25%.

Компанія «Mintel», що займається дослідженням ринків, пророкує хай незначне, але падіння реалізації електронних книг: читачі втомилися від електронних екранів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company