Ще один день…

Поки українські захисники та захисниці боронять нашу незалежність на фронті, інші у тилу забезпечують країну необхідними для життя ресурсами. Постачають світло, ремонтують дороги, прибирають на вулицях і виходять на ринок з домашнім молоком. І кожна така людина своїми не героїчними, а мирними, повсякденними справами робить великий внесок у нашу Перемогу над рашистським нелюдом.

Володимир Смоляров, виходець з маленького містечка на Донеччині, трудиться майстром залізничних шляхів. Доглядає залізничне полотно, яке нині стало для багатьох українців дорогою життя. Володимир знає: його ділянка залізниці теж відрізок тієї дороги: нею рятуються біженці з Донеччини, вона забезпечує ЗСУ там, у зоні запеклих боїв, озброєнням й оснащенням. Щоранку він вирушає знайомим маршрутом здовж полотна, не замислюючись, що цим ретельним обходом свого залізничного господарства теж наближає перемогу. Зізнається: найбільше бажання, аби його родина нарешті почувалася безпечно у власній домівці, а країна більше не вмивалася гіркими сльозами болю.

Робота у Смолярова не з простих та й не з безпечних: саме залізниця нині часто стає об’єктом ворожих обстрілів. 8 квітня 2022 року росія випустила ракету по залізничному вокзалу в Краматорську – десятки загиблих та постраждалих, понівечені рейки та дроти контактної мережі. Наступного дня Володимир працював на місці трагедії, відновлював шлях. Повернувшись додому, зізнався рідним: дорогою перекинув чарку, щоб втамувати пекучий біль від побаченого.

Родина для Володимира все. І тому найбільша його тривога нині – за неї. «А може все таки виїдете?» – це питання повторював їм сотні разів. І щоразу чує від дружини спокійне і рішуче «ні», а донька запевняє, що всім разом буде легше. Він заспокоюється, але лише до звуків нових вибухів або невтішних новин з фронту. Йому страшно за свою сім’ю тут, у лічених кілометрах від передової.

Але попри все Володимир Смоляров щодня іде на залізницю, на свій відповідальний робочий пост. Він знає, що станеться завтра, але рішуче відчиняє двері назустріч новому робочому дню.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company