Що то було?

Я про вчорашню поїздку управителя Білоруського улуса Лукашенка до кремлівському хана.

Отже, Путін викликав до себе свого зрадливого холопа та почав його схиляти до застосування білоруських збройних сил проти України. П`ять годин схиляв. По-різному, в різних позах –  за перемовинами, за обідом, на прес-конференції. Для більшої впевненості рашисти вчинили провокацію: два російські літаки, стартувавши на військовому аеродромі Дубровиця (Білорусь) і зайшовши на територію України (між населенми пунктами Гордничі та Тумени), обстріляли звідти білоруське село Копані. Все це спостерігали бійці 9-го прикордонного загону Прикордонної служби України.

На 21.00, по поверненню Лукашенка з Москви до Мінська, всі чекали офіційного оголошення війни Україні.

Не склалося.

В Москві «бацька» крутився, наче дзиґа. Лестив своєму господареві, дякував за те, що РФ напала на Україну і, мовляв, тим самим захистила Білорусь від нападу українських націоналістів. В унісон зі своїм президентом офіційні органи та неофіційні організації Білорусі заперечували факт обстрілу Копанів. Хтось навіть дозаперечувався до того, що заявив про… відсутність у Білорусі такого населеного пункту. Незалежний телеграм-канал «Беларускі Гаюн», що сумлінно фіксує старт кожної російської ракети, кожного літака з теренів Білорусі, також заперечив факт військової атаки на Копані.

… Лукашенко тихо повернувся додому. Його офіційна заява пересипана загальними фразами про дружбу з РФ та стурбованість ситуацією в Україні.

Висновок.

Слава рідним ЗСУ! Бо вони такі круті, що навіть думка про війну з ними викликає у білоруського диктатора некероване сечовипускання. Бо він таки більше боїться Української армії, ніж того, хто вже давно тримає його за горлянку.

Бо ці 10,7 тис. сухопутних військ картопляного «фельдмаршала», які не мають реального бойового досвіду, дуже скоро стали б в Україні тілами.

І вам слава, наші бойові командири, доблесні генерали Залужний, Муженко, Сирський, Марченко та інші! Ви гідні тримати славний стрій з Паттоном, Монтгомері, Першингом. Геній оборонної війни маршал Маннергейм аплодує вам стоячи!

Слава Україні! Героям Слава!

Ми переможемо! Жодного сумніву!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company