Шкільні програми таки розвантажать

Міністерство освіти і науки України розпочало переглядати програми початкової школи: саме на них нині надходить найбільше критичних зауважень і скарг.

Про це заявила міністр освіти і науки Лілія Гриневич під час прес-конференції у рамках заходу, присвяченого приєднанню України до Програми міжнародного оцінювання учнів PISA-2018, повідомляє «Укрінформ».

 «Сьогодні маємо найбільше скарг саме на початкову школу, у якій діти дуже швидко втрачають інтерес до навчання і яка хибує перевантаженням теоретичною інформацією», – зауважила міністр.

На її переконання, саме тут найпродуктивніше впровадити компетентнісний підхід. Іншими словами, навчально-виховний процес на досягнення результатів.

Перше обговорення цих програм уже відбулося: лише за кілька тижнів Міносвіти отримало 5,5 тис. коментарів експертів, вчителів та батьків.

За словами Лілії Гриневич, на початку серпня після консультацій з Національною академією педагогічних наук ці переглянуті програми буде винесено на повторне, широке громадське обговорення».

Довідка «Грінченко-інформу». Програма  PISA-2018 проводиться під егідою Організації економічного співробітництва і розвитку (ОЕСР) раз на три роки і спрямована на оцінювання систем освіти в різних країнах світу на підставі тестування 15-річних учнів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company