ШКОЛА СПОРТИВНОЇ ЖУРНАЛІСТИКИ. МІЖНАРОДНА

Вже з вересня нинішнього року в Інституті журналістики столичного Університету імені Бориса Грінченка магістри медіа-комунікацій зможуть обрати окремішню спеціалізацію: спортивна журналістика. 

Завтрашні «правонаступники» Валентина Щербачова чи Сергія Савелія вивчатимуть, зокрема, такі дисципліни: «Технологія підготовки спортивного репортажу», «Спортивний менеджмент та маркетинг», «Спорт як інструмент політики».

До того ж «грінченківці» – магістри зі спеціальності «Медіа-комунікації» зможуть у новому навчальному році отримати два дипломи: український та європейський.  Інститут журналістики Грінченкового університету підписав угоду про запровадження програми подвійних дипломів з Факультетом політичних наук та журналістики Університету імені Адама Міцкевича у Познані (Польща).

Студенти, які оберуть цю програму, навчатимуться «вахтовим способом»: IX та XII семестри – у Києві, а X та XI семестри – у Познані. З-поміж спільних дисциплін – «Технологія підготовки спортивного репортажу», «Спортивний менеджмент та маркетинг», «Міжнародна спортивна журналістика», «Організація спортивних подій».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company